НАШ КОД 39044333, РАХУНОК № 26001052622892 У ПРИВАТБАНКУ, МФО 320649, НЕПРИБУТКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ (КОД 0006)
Призначення платежу: "добровільна пожертва на проведення фестивалю JoyFest"  або "добровільна пожертва на статутну діяльність"

Актори Театру Маскам Рад

  image

  Інна Гончарова та Алєся Ліфантій

  image

  Алєся Ліфантій

  image

  Наталія Плохотнюк

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • РЕПЕРТУАР

  На сьогодні у репертуарі Театру такі вистави:

  1. "Ніч перед Різдвом" за повістю М.Гоголя
  2. "Чудний епізод" за оповіданням В.Вінниченка
  3. "Той самий Мюнхгаузен" Г.Горіна
  4. "Моцарт і Саль'єрі" О.Пушкіна
  5. "Хто сильніше" Й. А. Стрінберга
  6. "Святиня" за оповіданням О.Генрі
  7. "Біля ковчега о 8" У. Хуба
  8. "Дари волхвів" О.Генрі
  9. "Дні Турбіних" М.Булгакова
  10. "Скотний двір" Дж.Орвелла
  11. "Маленький принц" А. Сент-Екзюпері
  12. "Контрольний постріл" - іронічний детектив
  13. "Танго втрьох?.. На Монмартрі" - французька комедія
  14. Рудий коханець. Вівальді- ноний портрет
  15. Життя в ритмі танго. П`яццолла- нотний портрет
  16. "Намисто" Гі де Мопассана
  17. "Пампушка" Гі де Мопассана
  18. "Ведмідь" Чехова
  19. "Про шкоду тютюну" Чехова

  Прем`єри 2019:

  Ексцентрична комедія "Прощальна ніч з Казанова"

  "Всі її вбивці"  за біографічними творами Агати Крісті

  «Той самий Мюнхгаузен» Григорія Горіна

  Прем'єра вистави відбулася 15 вересня 2013 року в Будинку актора.

  Хто він, Той самий Мюнхгаузен - брехун та дивак або, навпаки, людина, яка завжди говорить тільки правду? Спектакль не дає чіткої відповіді на це питання. Це повинен вирішити для себе кожен глядач. Адже між правдою та неправдою майже немає межі. Так само, як немає її між комедією і трагедією, які обидві завжди поруч у житті людини. Вистава рекомендується дітям від 9-10 років та старше, а також всім дорослим, незалежно від віку.

  Режисер Ксенія Гончарова. У ролях Віктор Кожевников (Мюнхгаузен), Інна Гончарова (Баронеса), Оскар Янсонс (Бургомістр), Кирило Дячук (Рамкопф), Ксенія Гончарова, Олеся Лифантий (Березня), Ірина Орлова (Тоні), Дмитро Орлов (Пастор), Ольга Гдуля (Троянда), Лариса Михайлова (Суддя), Дмитро Матусів (Феовил), Наталя Плохотнюк (Клара), Дарія Михайлова (танцівниця), Станіслава Гончарова (танцівниця)

  "Шабаш на двох"

  Першою прем'єрою театру стала одноактна вистава "Шабаш на двох", яку театр презентував 2 липня 2011 року на театральному майданчику фестивалю "Трипільське коло. Повітря". Ця п'єса має підназву "пустощі для дорослих". Це невелика картинка з життя - спілкування між собою двох жінок, старша з яких передає різними способами свій життєвий досвід молодшій. Роздуми на тему про відносність людських цінностей, про головне в житті та не дуже, про необхідність визначення життєвих пріоритетів і свідомого вибору власного життєвого шляху.

  П'єса Інни Гончарової, режисер Ксенія Гончарова, в ролях Ольга Гдуля (Леся), Віктор Кожевников (Артур), Інна Гончарова (Ася), Кирило Дячук (Євген)

   "Безіменна зірка"

  Наступною прем'єрою театру стала вистава "Безіменна зірка" за однойменною геніальною п'єсою румунського драматурга Міхая Себастьяна. Перша прем'єра цієї вистави відбулася 16 лютого 2012 року та пройшла з несподіваним успіхом. Напевно, тому що п'єса - про вічне.

  Розмірено та одноманітно тече життя в провінційному містечку, в якому єдиним вікном у великий світ є вокзал. Але навіть на цьому вокзалі ніколи не зупиняються швидкі потяги. Вони пролітають повз, кожен раз залишаючи на пероні жителів міста. Але одного разу сталося чудо: травневим ввечері швидкий поїзд, що слідував з курорту Сінаї до Бухареста, раптом зупинився на станції - через присутність у ньому безквиткового пасажира. Жанр п'єси визначити дуже складно: це одночасно і лірична комедія, і мелодрама, і драма. Адже всього за одну ніч багато хто з героїв проживають ціле життя.

  П'єса Михая Себастьяна, режисер Ксенія Гончарова. У ролях: Кирило Дячук (Марін), Ксенія Гончарова (Мона), Ольга Гдуля (Куку, кондуктор), Віктор Кожевников (Гріг), Ірина Орлова (пані Іспас), Олеся Лифантий (Замфиреску), Оскар Янсонс (Удря), Дмитро Матусів (Паску), Станіслава Гончарова (мишеня)

   "Маскам Рад"

  12 червня 2012 року у Будинку актора відбулася прем'єра вистави "Маскам Рад". Основними темами п'єси є проблема вибору та питання ціни влади. Сюжет п'єси заснований на історичних подіях та присвячений приходу до влади Катерини ІІ, фігури неоднозначною і навіть провокаційною у сприйнятті українських істориків та всіх небайдужих до історії України. У виставі використана музика Моцарта, Люллі, Боккеріні.

  Режисер Інна Гончарова. У ролях Кирило Дячук (Салтиков, Олексій Орлов), Ольга Гдуля, Олена Брайант (придворні дами), Віктор Кожевников (Горигорий Орлов), Наталія Кольцова (імператриця Єлизавета), Оскар Янсонс (великий князь Петро), Дмитро Матусів (дворецький), Інна Гончарова (Катерина)

   "Ніч перед Різдвом"

  1 грудня 2012 року в столичному Будинку актора відбулася прем'єра вистави театру "Маскам Радий": "Ніч перед Різдвом" за повістю М. Гоголя. Весела і мудра казка з народними українськими мотивами, яскравими костюмами та запальною музикою. В перший же сезон спектакль був показаний більше 10 разів та проходив завжди з незмінним успіхом.

  Режисер Інна Гончарова. У ролях Дмитро Матусів (Чорт), Станіслава Гончарова (Чортик), Кирило Дячук (Вакула), Ксенія Гончарова (Оксана), Інна Гончарова (Солоха, придворна дама), Оскар Янсонс (Чуб, запорожець, чарівний персонаж), Віктор Кожевников (Панас, Пацюк, Потьомкін), Інна Гончарова (імператриця Катерина ІІ, мешканка Диканьки), Ольга Гдуля (дружина кума), Ірина Орлова, Антоніна Воробйова (подруга Оксани, придворна дама, перехожа в епілозі), Олеся Лифантий (Одарка, Оксана), Дмитро Орлов (запорожець)

   "Дивний эпізод"

  22 серпня 2013 року у Арт-центрі Якова Гретера відбулася прем'єра вистави театру "Маскам Рад" - "Чудний епізод" за оповіданням Володимира Винниченка.

  Романтична історія - невеликий епізод з життя художника. Роздуми на теми подвійності людської природи та пошуків творчих людей в розумінні цієї подвійності. Події відбуваються десь в Європі: у Парижі або в Мадриді, або в будь-якому іншому європейському місті. Можливо, це сталося давно - ще перед Першою Світовою війною, можливо, відбувається саме зараз

  Режисер Інна Гончарова. У ролях Інна Гончарова (Наталя, Жінка з парасолькою), Оскар Янсонс (Володимир)

   

  «Хто сильніший»

  25 січня 2014 року до Київської фортеці відбулася прем'єра вистави "Хто сильніший" знаменитого шведського драматурга Йогана-Серпня Стрінберга. Вистава динамічна, з глибоким змістом, а на сцені ніби оживають картини Лотрека.

  Режисер Інна Гончарова. У ролях: Ольга Гдуля, Інна Гончарова, Лариса Михайлова, Дмитро Матусів

  "Моцарт і Сальєрі"

  22 березня 2014 року в Київській фортеці відбулася прем'єра вистави театру "Маскам Рад" - "Моцарт і Сальєрі" Олександра Пушкіна з циклу "Маленькі трагедії".

  Це перша з відомих пушкінських трагедій, яку Театр представив на суд глядачеві. Наступною буде прем'єра маленької трагедії «Кам'яний гість» (20 вересня 2014 року в Київській фортеці)

   "Святиня"

  5 квітня 2014 року в Київській фортеці відбулася прем'єра вистави "Святиня" за оповіданням О.Генрі. Америка 30-х років минулого століття. Бродвей. Вистава про кохання, втім, як і всі інші вистави Театру "Маскам Рад".

   "У ковчега 8"

  30 квітня 2014 року до уваги екзаменаторів та глядачів була представлена дипломна режисерська робота Олесі Лифантий - вистава німецького драматурга Ульріха Хуба "У ковчега 8". Вистава, насамперед, для дітей, але і дорослі отримають задоволення від її перегляду. Вистава про вічне: про Бога, дружбу, любов, доброту та взаєморозуміння.

  Для спонсорів

  231887

  Контакти

  Керівник та PR-директор
  проекту JoyFest

  Ксенія Гончарова

  063-450-47-46
  joyfest.info@gmail.com


  Координатор проектів
  Фестивалю радощів JoyFest

  Аліна Сакун

  093-641-88-88
  alinasakun@gmail.com


  Керівник театру "МаскамРад" (з питань співпраці з театром)

  Інна Гончарова

  050-469-73-69
  maskamrad.theatre@gmail.com

   

  Партнери

  EFFE Label rgb 20192020

  киїів

  Start- logotype

  01 eurasia logo ua

  MaskamRadD

  ucf logo transparent ua full colorbigmir

  Joy57750735 569180360243461 8662063830387392512 n

   

  logo-UATV-preview

  pyrostyle logo3logoa2 

  last hangerb

   

  fraza logo logo bukvu

  колобок logo top теленеделя

  LoGo Eksperiment  logolink

  Morshinska logo 

   

  Logo AlinaSakun

  Свой логотип

  oksfort-therapy-logo-1