НАШ КОД 39044333, РАХУНОК № 26001052622892 У ПРИВАТБАНКУ, МФО 320649, НЕПРИБУТКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ (КОД 0006)
Призначення платежу: "добровільна пожертва на проведення фестивалю JoyFest"  або "добровільна пожертва на статутну діяльність"

Про театр

Як відомо, театр починається з вішалки. Але не в нашому випадку ... Театр «Маскам Рад» почався з ідеї ... Ідеї об'єднати людей небайдужих, таких, що прагнуть до розвитку, відданих Театру як явищу, а не тільки як професії, які люблять Театр в собі, а не себе в театрі. Можна сказати, що наш театр є, певним чином, Клубом, чимось схожим на клуб англійських джентльменів. У цей Клуб вхід дозволено далеко не всім. Участь в ньому є престижною й дуже дорого коштує. Ще б пак! Адже внеском кожного учасника є його душа, дорогоцінний час і весь життєвий досвід. А учасники одержують унікальну можливість для багатогранного творчого розвитку і особистісного зростання.

Прем'єра першої вистави Театру - сучасної притчі «Шабаш на двох» - відбулася в рамках театрального майданчика Міжнародного етно-культурного фестивалю «Трипільське коло» 4. липня 2011 року. Три дня безперервно йшла злива, і дістатися до сцени було нелегко, як акторам, так і глядачам. Стійкими виявилися і ті, і інші. 45 хвилин - весь час, поки йшла вистава, наші вдячні глядачі стояли по коліно в багнюці під проливним дощем - з парасольками або без. Не пішла жодна людина! І тоді ми остаточно усвідомили, що зпочаткували потрібну справу.

Наступною нашою виставою сталавистава «Безіменна зірка» за знаменитою п'єсою румунського драматурга Міхая Себастіана. На другий прем'єрі були присутні представники Посольства Румунії, і з їх легкої руки ми поїхали з виставою «Безіменна зірка» на наш перший міжнародний театральний фестиваль до міста Лугож - до міста, в якому на початку 19-го століття розпочався театральний рух в Румунії. Ми виступали на сцені старовинного «Нового» театру, якому більше ста років, а «Старому» лугожському театру - більше 150-ти! На наш виступ прийшли представники української діаспори, яка, як виявилося, в Лугож за чисельністю найбільша в Румунії. Там же, в Лугожі ми пообіцяли нашим румунським колегам, що запросимо їх алаверди на міжнародний театральний фестиваль до Києва - з їх «Безіменною зіркою».

Таким був початок Джойфесту ... (www.joyfest.info)

Потім прем'єри "понеслися" одна за одною: у червні 2012 року - прем'єра авторської драми «Маскам Рад» - про молоді роки Катерини II, 1 грудня з величезним успіхом - жодного вільного місця в столичному Будинку актора - відбулася прем'єра вистави «Ніч напередодні   Різдва» за повістю Миколи Гоголя, 15 вересня 2013 - «Той самий Мюнхгаузен» Григорія Горіна. Абсолютно різні вистави - абсолютно різний досвід: історична драма, костюмний фарс і тонка лірична комедія ...

2013 рік став для нас роком міжнародних театральних фестивалів. У червні ми возили «Ніч напередодні Різдва» до Болгарії на 15-й ювілейний фестиваль «Време», потім у серпні - в польський Цуханов на фестиваль "Діонісій", організований Варшавським театральним товариством. Ще одна прем'єрна камерна вистава «Дивний епізод» за оповіданням талановитого українського письменника та видного політичного діяча Володимира Винниченка ми показали на фестивалі «Любителиві» в Естонії.

І нарешті, в жовтні 2013 року відбувся Перший міжнародний театральний фестиваль JoyFest у Києві, на який приїхали колективи з різних міст України, також з Грузії, Італії та Румунії.

Організація і проведення власного фестивалю з новою силою позначили ще одну унікальну і дуже важливу складову Театру «Маскам Рад» і Міжнародного соціально-культурного проекту «Джойфест»: просвіта. Ми поставили перед собою нелегке завдання: залучити до театрального руху якомога більше адептів, перетворити пасивних глядачів на активних учасників творчого процесу. З цією метою були організовані кілька проектів: Театральний салон і Театральна вітальня в Музеї української діаспори, театральні суботи в Київській Фортеці та Мультикультурний центр "Креативна фортеця". Поступово народився слоган: Творимо театр разом!

Сьогодні в репертуарі Театру багато різножанрових вистав, серед яких:

"Той самий Мюнхгузен" Григорія Горіна, "Ніч перед Різдвом" Миколи Гоголя, "Намисто" Гі де Мопассана, "Пампушка" Гі де Мопассана, "Святиня", "Дари волхвів"  О.Генрі, "Хто сильніший" Стріндберга, "Чудний епізод" Володимира Винниченка, "Моцарт і Сальєрі" Пушкіна, "Кам'яний гість" Пушкіна-Байрона-Лесі Українки, "Біля ковчега о восьмій» Ульріха Хуба, цикл авторських байопіків про композиторів "Життя в ритмі танго. П`яццолла - нотний портрет", "Рудий коханець. Вівальді - нотний портрет", комедії "Танго втрьох?.. На Монмартрі", "Контрольний постріл", комедія-фарс "Скотний двір" Дж.Орвелла, "Маленький принц" Сент-Екзюпері", «Дні Турбіних» М. Булгакова.

Незабаром відбудуться прем `єри ексцентричної комедії "Прощальна ніч з Казанова" і "Всі її вбивці" про Агату Крісті

Вистави театру йдуть українською, російською, англійською та іспанською мовами.

Театр Маскам Рад в FB:http://www.facebook.com/MaskamRad

Театр Маскам Рад в ВКОНТАКТЕ:http://vk.com/club28547186

Для спонсорів

231887

Контакти

Керівник та PR-директор
проекту JoyFest

Ксенія Гончарова

063-450-47-46
joyfest.info@gmail.com


Координатор проектів
Фестивалю радощів JoyFest

Аліна Сакун

093-641-88-88
alinasakun@gmail.com


Керівник театру "МаскамРад" (з питань співпраці з театром)

Інна Гончарова

050-469-73-69
maskamrad.theatre@gmail.com

 

Партнери

EFFE Label rgb 20192020

киїів

Start- logotype

01 eurasia logo ua

MaskamRadD

ucf logo transparent ua full colorbigmir

Joy57750735 569180360243461 8662063830387392512 n

 

logo-UATV-preview

pyrostyle logo3logoa2 

last hangerb

 

fraza logo logo bukvu

колобок logo top теленеделя

LoGo Eksperiment  logolink

Morshinska logo 

 

Logo AlinaSakun

Свой логотип

oksfort-therapy-logo-1