НАШ КОД 39044333, РАХУНОК № 26001052622892 У ПРИВАТБАНКУ, МФО 320649, НЕПРИБУТКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ (КОД 0006)
Призначення платежу: "добровільна пожертва на проведення фестивалю JoyFest"  або "добровільна пожертва на статутну діяльність"
  • 1
  • 2
  • 3

Афіша

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Історія - скарбниця наших діянь, свідок минулого,

приклад і вчення для теперішнього часу, провісник майбутнього

Мігель де Сервантес

28 червня 2014 року в Київській фортеці відбувся перший фестиваль історичного документального кіно. Показ містив твори українських кінематографістів про історію України з 17-го століття до наших днів. В рамках фестивалю відбувся круглий стіл «Коли сьогодення перетворюється на історію». Перший фестиваль історичного документального фільму показав, що сучасні українські документальні історичні фільми, в цілому, відповідають міжнародним стандартам. Цілком природним є той факт, що українські документалісти знімають фільми насамперед про історію України. Завдяки демонстрації українських документальних фільмів на міжнародному рівні існує додаткова можливість ознайомити міжнародну спільноту з історією України і розповісти світові про те, хто ми - українці, який вплив ми мали в історії, і як ми впливаємо на світовий історичний процес сьогодні, зокрема, на світовий культурний процес.

Це не випадково, що Перший фестиваль історичного кіно відбувся саме в Київській фортеці. Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» - це унікальний оборонний комплекс, який було засновано в 18-19 ст. Це найбільший фортифікаційний комплекс в Європі. Фортецю протягом віків її існування відвідали багато видатних особистостей в різні історичні періоди. Вони залишили свій слід в історії. Тому у Київській фортеці навіть стіни дихають історією.

Другий Міжнародний фестиваль історичного документального кіно відбувся в Київській фортеці 10-12 квітня 2015 року.

III Міжнародний фестиваль історичного кіно в Київській фортеці відбувся 8-10 квітня 2016 року.

IV Міжнародний фестиваль історичного кіно в Київській фортеці відбувся 7-9 квітня 2017 року.

Міжнародний фестиваль історичного кіно містить в собі три блоки фільмів: повнометражні документальні, короткометражні документальні, ігрове кіно.

Країни, чиї фільми було представлено на фестивалі: Україна, Естонія, Литва, Латвія, Швейцарія, Грузія, Білорусь, Аргентина, Мексика, США, Великобританія.

Цілі фестивалю:

• ознайомлення українців з кращими зразками вітчизняного та зарубіжного історичного кіно

• поширення ідеї про важливість «ніші» історичного кіно, його величезну роль у формуванні національної ідентичності, зміцнення суспільної свідомості, а також формування позитивного іміджу України в міжнародному співтоваристві

• ознайомлення іноземних кінематографістів і глядачів з історією України

• обмін досвідом між кінематографістами з різних країн

Заявки на участь в V Міжнародному фестивалі історичних фільмів в Київській фортеці приймаються до 13 березня 2018 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (голова оргкомітету фестивалю).

Заявка на участь у фестивалі має містити:

• повна назву фільму;

• режисер;

• продюсер;

• власник авторських прав і прав на показ

• країна-учасник

• синопсис фільму

Трейлер фільму і посилання, де можна подивитися фільм в повному обсязі (в іншому випадку необхідно направити в оргкомітет диск або USB флеш-диск з відео). Можна також надсилати будь-яку додаткову інформацію

Ми на youtube та facebook

 

Для спонсорів

sponsors1

Партнери

EFFE Label rgb 20192020

Europe for festivals Festivals for Europe EFFE LABEL 2019-2020

 

       

                                

          

      

image 9

   

    

       

    

      

          

          

  

    

  

    

          

         

         image 6  image 1
       
     

     

            

        

   image 10