НАШ КОД 39044333, РАХУНОК № 26001052622892 У ПРИВАТБАНКУ, МФО 320649, НЕПРИБУТКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ (КОД 0006)
Призначення платежу: "добровільна пожертва на проведення фестивалю JoyFest"  або "добровільна пожертва на статутну діяльність"
  • 1
  • 2
  • 3

Афіша

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

JoyFest

Про театр

Як відомо, театр починається з вішалки. Але не в нашому випадку ... Театр «Маскам Рад» почався з ідеї ... Ідеї об'єднати людей небайдужих, таких, що прагнуть до розвитку, відданих Театру як явищу, а не тільки як професії, які люблять Театр в собі, а не себе в театрі. Можна сказати, що наш театр є, певним чином, Клубом, чимось схожим на клуб англійських джентльменів. У цей Клуб вхід дозволено далеко не всім. Участь в ньому є престижною й дуже дорого коштує. Ще б пак! Адже внеском кожного учасника є його душа, дорогоцінний час і весь життєвий досвід. А учасники одержують унікальну можливість для багатогранного творчого розвитку і особистісного зростання.

Прем'єра першої вистави Театру - сучасної притчі «Шабаш на двох» - відбулася в рамках театрального майданчика Міжнародного етно-культурного фестивалю «Трипільське коло» 4. липня 2011 року. Три дня безперервно йшла злива, і дістатися до сцени було нелегко, як акторам, так і глядачам. Стійкими виявилися і ті, і інші. 45 хвилин - весь час, поки йшла вистава, наші вдячні глядачі стояли по коліно в багнюці під проливним дощем - з парасольками або без. Не пішла жодна людина! І тоді ми остаточно усвідомили, що зпочаткували потрібну справу.

Наступною нашою виставою сталавистава «Безіменна зірка» за знаменитою п'єсою румунського драматурга Міхая Себастіана. На другий прем'єрі були присутні представники Посольства Румунії, і з їх легкої руки ми поїхали з виставою «Безіменна зірка» на наш перший міжнародний театральний фестиваль до міста Лугож - до міста, в якому на початку 19-го століття розпочався театральний рух в Румунії. Ми виступали на сцені старовинного «Нового» театру, якому більше ста років, а «Старому» лугожському театру - більше 150-ти! На наш виступ прийшли представники української діаспори, яка, як виявилося, в Лугож за чисельністю найбільша в Румунії. Там же, в Лугожі ми пообіцяли нашим румунським колегам, що запросимо їх алаверди на міжнародний театральний фестиваль до Києва - з їх «Безіменною зіркою».

Таким був початок Джойфесту ... (www.joyfest.info)

Потім прем'єри "понеслися" одна за одною: у червні 2012 року - прем'єра авторської драми «Маскам Рад» - про молоді роки Катерини II, 1 грудня з величезним успіхом - жодного вільного місця в столичному Будинку актора - відбулася прем'єра вистави «Ніч напередодні   Різдва» за повістю Миколи Гоголя, 15 вересня 2013 - «Той самий Мюнхгаузен» Григорія Горіна. Абсолютно різні вистави - абсолютно різний досвід: історична драма, костюмний фарс і тонка лірична комедія ...

2013 рік став для нас роком міжнародних театральних фестивалів. У червні ми возили «Ніч напередодні Різдва» до Болгарії на 15-й ювілейний фестиваль «Време», потім у серпні - в польський Цуханов на фестиваль "Діонісій", організований Варшавським театральним товариством. Ще одна прем'єрна камерна вистава «Дивний епізод» за оповіданням талановитого українського письменника та видного політичного діяча Володимира Винниченка ми показали на фестивалі «Любителиві» в Естонії.

І нарешті, в жовтні 2013 року відбувся Перший міжнародний театральний фестиваль JoyFest у Києві, на який приїхали колективи з різних міст України, також з Грузії, Італії та Румунії.

Організація і проведення власного фестивалю з новою силою позначили ще одну унікальну і дуже важливу складову Театру «Маскам Рад» і Міжнародного соціально-культурного проекту «Джойфест»: просвіта. Ми поставили перед собою нелегке завдання: залучити до театрального руху якомога більше адептів, перетворити пасивних глядачів на активних учасників творчого процесу. З цією метою були організовані кілька проектів: Театральний салон і Театральна вітальня в Музеї української діаспори, театральні суботи в Київській Фортеці та Мультикультурний центр "Креативна фортеця". Поступово народився слоган: Творимо театр разом!

Театр «Маскам Рад» намагається щороку виїжджати на різні міжнародні театральні фестивалі, щоб переймати досвід з їх організації та проведення, відстежувати тенденції в розвитку театрального мистецтва.

16-17 травня 2015 в Київській Фортеці вперше був проведений театральний фестиваль JoyFest Діти. У 2016 році цей фестиваль відбудеться вже вдруге.

У жовтні 2016 року у Києві відбудеться вже Четвертий міжнародний театральний фестиваль JoyFest-2016. Це буде незабутній марафон мистецтва. 

Театр активно займається благодійною діяльністю. Багато з показів вистав Театру - благодійні. Ми виступаємо в дитячих будинках та інтернатах, показуємо вистави в рамках благодійних акцій, запрошуємо на вистави вихованців київських дитячих будинків для дітей-сиріт.

Сьогодні в репертуарі Театру 15 різнопланових вистав, серед яких:

"Безіменна зірка" Міхая Себастыана, "Той самий Мюнхгузен" Григорія Горіна, "Ніч напередодні Різдва" Миколи Гоголя, "Намисто" Гі де Мопассана, "Пампушка" Гі де Мопассана, "Святиня" О.Генрі, "Хто сильніший" Стріндберга, "Чудний епізод" Володимира Винниченка,

"Моцарт і Сальєрі" Пушкіна, "Кам'яний гість" Пушкіна-Байрона-Лесі Українки, "Біля ковчега о восьмій» Ульріха Хуба та інші

Незабаром відбудуться прем`єрні покази вистав Театру: «Танго утрьох?», «Нотний портрет: Пьяццолла. Життя в ритмі танго», «Колгосп тварин» Дж.Оурелла, «Маленький принц» Сент-Екзепюрі, «Дні Турбіних» М. Булгакова.

Вистави театру йдуть українською, російською, англійською та іспанською мовами.

При Театрі працює Студія.

Театр Маскам Рад в FB:http://www.facebook.com/MaskamRad

Театр Маскам Рад в ВКОНТАКТЕ:http://vk.com/club28547186

Для спонсорів

sponsors1

Контакти

Керівник та PR-директор
проекту JoyFest

Ксенія Гончарова

063-450-47-46
joyfest.info@gmail.com


Координатор проектів
Фестивалю радощів JoyFest

Аліна Сакун

093-641-88-88
alinasakun@gmail.com


Керівник театру "МаскамРад" (з питань співпраці з театром)

Інна Гончарова

050-469-73-69
maskamrad.theatre@gmail.com

 

Партнери

EFFE Label rgb 20192020

Europe for festivals Festivals for Europe EFFE LABEL 2019-2020

 

       

                                

          

      

image 9

   

    

       

    

      

          

          

  

    

  

    

          

         

         image 6  image 1
       
     

     

            

        

   image 10