НАШ КОД 39044333, РАХУНОК № 26001052622892 У ПРИВАТБАНКУ, МФО 320649, НЕПРИБУТКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ (КОД 0006)
Призначення платежу: "добровільна пожертва на проведення фестивалю JoyFest"  або "добровільна пожертва на статутну діяльність"
  • 1
  • 2
  • 3

Афіша

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

JoyFest

Четвертий фестиваль дитячих театрів Joy Fest.Діти-2019

ВСІМ ПРИВІТ!

Команда JoyFest запрошує дитячі театральні колективи взяти участь у Четвертому фестивалі дитячих театрів JoyFest.Діти, який відбудеться у Києві 23, 24 та 25 травня 2019 року на Сцені 6, що по вул. Васильківська, 1

Ми запрошуємо взяти участь в JOY FEST.ДІТИ театри з будь-яких куточків України та світу, з акторами у віці від 4 до 18 років. Вікові групи учасників поділятимуться на:

  • молодшу (4-8 років)
  • середню (9-13 років)
  • старшу (14-18 років)

Жанр заявлених до участі вистав - не має значення, але перевага надається позитивним роботам, які несуть добро, надію та світло ☺

Театр може подати заявки на будь-яку кількість вистав (надсилайте на кожну виставу окрему заявку). Максимальний хронометраж вистави-учасника у фестивалі: 90 хвилин.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: ЗАЯВКИ БЕЗ ПОСИЛАНЬ НА ВІДЕО ВИСТАВИ РОЗГЛЯДАТИСЯ ОРГКОМІТЕТОМ НЕ БУДУТЬ!!! (можна надсилати відео з репетиції)

ГО «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест» протягом семи років проводить безліч цікавих подій у Києві: Міжнародний театральний фестиваль JoyFest (в 2019 році відбудеться 7-й), Всеукраїнський фестиваль дитячих театрів JoyFest.Діти (в 2019 році відбудеться 4-й), Всеукраїнський фестиваль класичної музики «Смальта» (в 2019 році відбудеться 4-й), Міжнародний фестиваль історичного кіно «Поза часом» (в 2019 році відбудеться 6-й) та багато інших постійних та разових культурних подій.

За семирічну історію в рамках театральних проектів JoyFest Київ відвідали театри з України (Київ (багато-багато театрів), Дніпро, Харків, Вінниця, Берегово, Львів, Одеса, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Вишгород, Ірпінь та ін.), Грузії, Вірменії, Литви, Єгипту (два театри), Румунії (два театри), Парагваю, Італії (два театри), Ізраїлю, Польщі, Угорщини. У 2017 та 2018 роках фестиваль відвідала рекордна кількість учасників та глядачів (дивіться фото та відео з місця подій за посиланнямhttp://www.joyfest.info/index.php/ru/foto-i-video

Було дуже круто!

Приєднуйтесь і ви до нашого драйвового театрального руху.

У програмі фестивалю: конкурсні та позаконкурсні вистави від кращих дитячих театрів, майстер-класи з акторської майстерності, знайомство театральних колективів, обговорення вистав з членами журі (діячі мистецтв з міжнародним досвідом, актори, режисери, педагоги, керівники театрів), урочисте закриття фестивалю та нагородження учасників у різних номінаціях.

Вхід на фестиваль є безкоштовним для усіх глядачів!

Заявки до участі та всі питання з приводу заходу  приймаються до 10 квітня 2019 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тема листа: Заявка на JoyFest.Діти-2019

Форму заявки можна завантажити та заповнити ЗА ПОСИЛАННЯМ

https://drive.google.com/open?id=18EgKNQ64PYrqkL74H5Ssb3dNIMIKvwZa

До зустрічі на JoyFest!

Звертаємо увагу: оскільки ані державні, ані приватні структури не фінансують наш проект повною мірою, положенням фестивалю передбачено благодійний фестивальнийвнесок з кожного учасника. Кожен  учасник матиме змогу: взяти участь у всіх активностях фестивалю,  взяти участь у церемонії фінального закриття та фуршеті. Всі кошти буде витрачено на організацію та проведення фестивалю!

 

 


 

 

 

СЬОМИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ JOYFEST-2019

розпочинає прийом заявок

Команда JoyFest запрошує театральні колективи з України та світу взяти участь у Сьомому театральному фестивалі JoyFest, який відбудеться у Києві 26, 27, 28 та 29 вересня 2019 року.

Ми запрошуємо взяти участь в JOY FEST театри з будь-яких куточків України та світу, незалежно від професійного статусу, з акторами у віці від 17 до 100 років. Жанр заявлених до участі вистав - не має значення, але перевага надається позитивним роботам, які несуть добро, надію та світло.

Театр може подати заявки на будь-яку кількість вистав (надсилайте на кожну виставу окрему заявку). Максимальний хронометраж вистави-учасника у фестивалі: 90 хвилин.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: ЗАЯВКИ БЕЗ ПОСИЛАНЬ НА ВІДЕО ВИСТАВИ РОЗГЛЯДАТИСЯ ОРГКОМІТЕТОМ НЕ БУДУТЬ!!!

За шестирічну історію фестиваль JoyFest у Києві відвідали театри з України (Київ, Дніпро, Харків, Вінниця, Берегово, Львів, Одеса, Хмельницький, Чернігів та ін.), Грузії, Вірменії, Литви, Єгипту, Румунії (два театри), Парагваю, Італії, Ізраїлю, Польщі. У 2018 році фестиваль відвідала рекордна кількість учасників та глядачів (дивіться фото та відео з місця подій за посиланням http://www.joyfest.info/index.php/ru/foto-i-video

Було дуже круто!

Приєднуйтесь і ви до міжнародного театрального руху. Адже столиця України - Київ - це красиве затишне місто з захоплюючою історією та доброзичливими людьми. Тут вам точно дуже сподобається!

У програмі фестивалю: конкурсні та позаконкурсні вистави від театрів з різних країн, майстер-класи з акторської майстерності, знайомство театральних колективів, обговорення вистав з членами журі (діячі мистецтв з міжнародним досвідом, актори, режисери, педагоги, керівники театрів), урочисте закриття фестивалю та нагородження учасників у різних номінаціях.

Вхід на фестиваль є БЕЗКОШТОВНИМ для усіх глядачів!

Заявки в електронному вигляді для участі у фестивалі приймаються до 20 червня 2019 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Форму заявки можна завантажити та заповнити за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1gfXKOw5cqnDwemVouFFYmumdNlZtdpgR

До зустрічі на JoyFest!

*Звертаємо увагу: оскільки ані державні, ані приватні структури не фінансують наш проект повною мірою, положенням фестивалю передбачено благодійний фестивальний внесок з кожного учасника. Кожен  учасник матиме змогу: взяти участь у всіх активностях фестивалю, взяти участь у церемонії фінального закриття та фуршеті. Всі кошти буде витрачено на організацію та проведення фестивалю!

 

Для спонсорів

231887

Контакти

Керівник та PR-директор
проекту JoyFest

Ксенія Гончарова

063-450-47-46
joyfest.info@gmail.com


Координатор проектів
Фестивалю радощів JoyFest

Аліна Сакун

093-641-88-88
alinasakun@gmail.com


Керівник театру "МаскамРад" (з питань співпраці з театром)

Інна Гончарова

050-469-73-69
maskamrad.theatre@gmail.com

 

Партнери

EFFE Label rgb 20192020

киїів

Start- logotype

01 eurasia logo ua

MaskamRadD

ucf logo transparent ua full colorbigmir

Joy57750735 569180360243461 8662063830387392512 n

pyrostyle logo3logoa2 

last hangerb

 

fraza logo logo bukvu

колобок logo top теленеделя

LoGo Eksperiment  logolink

Logo AlinaSakun